Dřeva

Andro R-rychlost K-kontrola T-tvrdost

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
CS V Carbon OFF ++140010291100k,a,rnovinka2014
Ligna OFF+2800999599k,a,rnovinka2014
Temper Tech OFF+1100999298k,a,r
Treiber Q1400989298k,a,rnovinka2014
Tronum Aratox OFF+1200989398k,a,r
Ligna Tour OFF+2600979799k,rnovinka2015
Treiber K OFF1600979398k,a,r
CS-7 Velocity OFF+960969299k,a,r
Super Core CL OFF+1225969098k,a,r
Kanter OFF+925959593k,a,rnovinka2014
Kinetic Supreme Carbon OFF1400959398k,a,r
Temper Tech OFF1100959498k,a,r
Treiber Z OFF2220959399k,a,rnovinka2013
Flaxonite Driver OFF1100949498k,a,rnovinka2015
Ligna OFF2700949799k,a,rnovinka2014
Treiber G OFF1200949698k,a,r
Kinetic Supreme OFF+850949497k,a,r
Super Core Cell OFF+960949397k,a,r
CS-7 Tour OFF960949399k,a,r
Super Core Kinetic OFF+950949196k,a,r
Kinetic Record OFF+925949598k,a,rnovinka2013
CS V OFF+725949597k,a,rnovinka2013
Wano Kiwami AO OFF2990939898k,rnovinka2015
Kanter Explorer OFF925939496k,a,rnovinka2014
Ligna F.R. OFF2990939898k,rnovinka2015
Hiloom OFF1990939698k,a,rnovinka2013
Tronum Carbotox OFF1200939598k,a,r
Kinetic Supreme OFF850939497k,a,r
Super Core CL OFF1225939397k,a,r
Nightmare OFF780939597k,a,r
ProLoom OFF1990929798k,a,rnovinka2013
CS V OFF725929596k,a,rnovinka2013
Kinetic Record OFF925929597k,a,rnovinka2013
Treiber H OFF1400929697k,a,r
CS-7 Pro OFF960929498k,a,r
Super Core Cell Carbon OFF1500929599k,a,r
Blax OFF880929296k,a,r
Super Core Cell OFF 960919496k,a,r
Kinetic Record OFF-925919597k,a,rnovinka2013
Temper Tech OFF-1100919596k,a,r
Ligna ALL+2150889996k,a,rnovinka2014
Flaxonite Cruiser ALL+1100899697k,a,rnovinka2015
CS V OFF-725899595k,a,rnovinka2013
Kinetic Supreme OFF-850899597k,a,r
Kinetic Record ALL+925889697k,a,rnovinka2013
Kinetic Supreme ALL+850879697k,a,r
Super Core Cell OFF-960879596k,a,r
Temper Tech ALL+1100879796k,a,r
CS V ALL+725869795k,a,rnovinka2013
Kanter ALL+925859692k,a,rnovinka2014
Blax ALL+880859595k,a,r
Nightmare ALL+ 780859795k,a,r
Super Core Cell ALL+960849796k,a,r
Super Core CL ALL+1225849596k,a,r
Super Core Cell ALL960819895k,a,r
Kinetic Supreme ALL850809996k,a,r
Wano Kiwami Midori Def29907610688k,rnovinka2015
Fibercomb DEF11007510090k,a,r
Parade Def9907410287k,r
Defcon Def12007310489k,rnovinka2015

Butterfly

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Boll Tricarbon OFF+130010585104k,a,r
Boll ZLC OFF4190988898k,a,r
Innerforce T 50003490988698k,a,r
Boll ZLF OFF3850978997k,a,r
Schlager Carbon23909780100k,a,r
Innerforce ZLC4190978996k,a,r
Boll ALC OFF3490968895k,a,r
Boll Spirit Carbon + Arilate2290968099k,a,r
Innerforce ZLF3850969095k,a,r
Michael Maze OFF2390958199k,a,r
Innerforce ALC3490958993k,a,r
Innerforce ULC3750958996k,a,r
Boll W 7 OFF2490949099k,a,r
Korbel SK 71690948999k,a,r
Finewood OFF1450k,a,r
Primorac Carbon OFF+22909480100k,a,r
Maze T-Tec OFF1650948894k,a,r
Korbel Magic Hand OFF890938596k,a,r
Andrej Mazunov OFF+125O938094k,a,r
Carbo Balsa X 51090928798k,a,r
Petr Korbel OFF990928592k,a,r
Timbershot OFF+1250k,a,r
Boll Forte OFF990898092k,a,r
Innerforce ALL3090899192k,a,r
Jonyer Hinoki Special OFF1950889187r
Boll OFF-850889290k,a,r
Kiso Hinoki VII1050889097k,a,r
Kong Linghui OFF890878089k,a,r
Kiso Hinoki V1050869087k,a,r
Schlager Precision850868892k,a,r
Zoran Primorac OFF-790868592k,a,r
Finewood OFF-1450k,a,r
Timberfeel OFF-1050k,a,r
Balsa Carbo X 31050869396k,a,r
Maze Passion OFF-990858992k,a,r
Maze T-Tec ALL+1290858990k,a,r
Grubba Carbon ALL+1190848594k,a,r
Maze Advance ALL+850848695k,a,r
Boll ALL+750839089k,a,r
Andrzej Grubba ALL+790838586k,a,r
Timbertouch ALL850k,a,r
Schlager ALL850k,a,r
X Star 2 ALL990k,a,r
Grubba Variant ALL750819084k,a,r
Boll ALL750809185k,a,r
Grubba Pro ALL750759085k,a,r
Innershild ZLF3690759985k,a,r
Powerdefence890k,a,r

DHS

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Dipper OFF660909093k,a,r
Dipper OFF+660928895k,a,r
Hurricane GY900918595k,a,r
Hurricane LG900948496k,a,r
Hurricane WL9001028097k,a,r
Magician ALL650789580k,a,r
Magician ALL+650849385k,a,r

Donic

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Epox Powercarbon13901038699k,a,r
Epox Carbotec12001008998k,a,r
Epox Topspeed9501008698k,a,r
Ovtcharov Carbospeed16501008898k,a,r
Waldner Legend Carbon1650989198k,a,r
Waldner Black Devil CB1450988298k,a,r
Burn Carbotox OFF+1150989190k,a,r
Crest OFF3500979597k,a,rnovinka2015
Burn OFF990978797k,a,r
Bloodwood 7 Senso OFF1200969290k,a,r
Waldner Dotec Carbon1590968598
Person Power Carbon Senso1050968395k,a,r
Ovtcharov Senso V1950968994k,a,r
Baum Esprit1200959295k,a,r
Person Dotec OFF1390948798
Burn Aratox RS1090949487k,a,r
Burn OFF-990939193k,a,r
Epox OFF950939094k,a,r
Crest ALL+3500929793k,a,rnovinka2015
Person Seven960929393k,a,r
Person Powerfiebre Senso950928592
Bloodwood 51100919488k,a,r
Ovtcharov Soft Carbon1100918893k,a,r
Person Powerplay Senso v1770908288k,a,r
Waldner Senso Carbon1090908792k,a,r
Epox Powerallround OFF-950909292k,a,r
Waldner Dotec ALL+1290899492
Person Powerplay690878288k,a,r
Person Powerplay Senso V2770878588k,a,r
Waldner Dicon780878891
Burn ALL+990879588k,a,r
Apelgreen Dotec Control ALL+1290869486
Waldner Senso V1770868590k,a,r
Waldner Dotec ALL1290849096
Waldner Senso V2770848790k,a,r
Epox Controll ALL950849589k,a,r
Person Poweralround ALL+690839089k,a,r
Person Powerallround690838589k,a,r
Apelgren Allplay Senso V1780818789k,a,r
Apelgren Allplay Senso V2780808987k,a,r
Waldner Allplay650808888k,a,r
Apelgren Allplay690798887k,a,r
Defplay Senso790709483k,a,r
Defplay Classic Senso850699778k,a,r

Dr. Neubauer

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
World Champion1200929185k,a,r
Titan35008710087k,a,r
Buldog1200859287k,a,r
Phenomenom 13508010086k,a,r
Hercules3500809290k,a,r
Barricade DEF1200689587k,a,r
Bulldozer1350829092k,a,r
Firewall Plus1200829288k,a,r
High Technology1900918992k,a,r
Special35008410090r
Combination Effect OFF/ALL+3500k,a,r
Kung Fu1450k,a,r
Gladiator OFF/OFF-1600k,a,r

Friendship

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Li Kuang Tsu 9010 Carbon850109+k
Li Kuang Tsu 9020650107+k
Li Kuang Tsu 903065098-k
Li Kuang Tsu Black Whirlwind6509+8-k

Der Materialspezialist

Excalibur16509790k,r
2 Faces330094/2596/100k,r
Wizard150089/6592/98k,r
Tomahawk14008798k,r
Spinhunter15008595k,r
Anti King21508495k,r
Blockbuster14007996k,r

Hallmark

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Enigma1350
Aurora1300
Strategy1250

Joola

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
MC 1 OFF+120011090105k,a,r
Kool99010580100k,a,r
Carbon Swe1630998897k,a,r
Eagle Carbon Extreme750949294k,a,r
Greenline Extreme1050949296k,a,r
Rosskopf Emotion1200949196k,a,r
Rossi Carbon1400948098k,a,r
K4900948790k,a,r
Sting850929095k,a,r
Wing Passion Fast990919194k,a,r
Eagle Fast650909293k,a,r
K1850908092k,a,r
Rossi Fire660908292k,a,r
Carbon Pro870908590k,a,r
Panther850908595k,a,r
Eagle Speed650899495k,a,r
Zolli Cross750898791k,a,r
Cat850898896k,a,r
Greenline Fast950889595k,a,r
K5950888891k,a,r
Eagle Medium550869290k,a,r
Wing Passion Medium990869395k,a,r
K-ALL750859089k,a,r
Torre650849292k,a,r
Ticker750809589k,a,r
Greenline Medium890779489k,a,r
Chen Weixing8307699100k,a,r
Toni Hold Def6506510088k,a

Nittaku

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Redshank OFF1450k
Septear1350k
New Defence7506499k
Shake Defence Carbon199067100r
Wang Li Quin ANV OFF13508885k

Stiga

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Carbonado 145389010088100k,a,rnovinka2015
Carbonado 190359010088100k,a,rnovinka2015
Tube Carbo12501008598k,a,r
Clipper12901008597k,a,r
Clipper Oversize1050998598k,a,r
Optimum Carbo1490998796k,a,r
Ebenholz NCT VII OFF+32909988100k,a,r
Carbo 7,61590999096k,a,r
Roosewood NCT VII32909888100k,a,r
Optimum Plus1150988194k,a,r
Clipper CR1450988895k,a,r
Clipper WRB1390988595k,a,r
Tube Aluminium1260989098k,a,r
Maplewood NCT VII2690978998k,a,r
Optimum Sync1090978494k,a,r
Hyper Tech CR 35/4599097/9393/9894k,a,r
Hybryd Wood NCT21909689100k,a,r
Offensive Oversize900968995k,a,r
Tube Offensive WRB900969295k,a,r
Optimum Seven1190968393k,a,r
Offensive Classic WRB850959093k,a,r
Intensity Carbon2250949098k,a,r
Offensive Classic790948893k,a,r
CC52150939197k,a,r
Clipper CC2090929197k,a,r
Ebenholz NCT V2990919298k,a,r
Energy WRB850919493k,a,r
Emerald VPS V2990909398k,a,rnovinka2015
Allround Classic CR890909093k,a,r
Rosewood NCT V2990909298k,a,r
Tube Allround WRB840909290k,a,r
Maplewood NCT2390899396k,a,r
Tube Light WRB880889090k,a,r
Intensity NCT Classic1790879494k,a,r
Carbonix WRB1620878889k,a,r
Allround Evolution850868887k,a,r
Infinity VPS V1390859596k,a,r
Carbo Oversize1590k,a,r
Allround Oversize850848887k,a,r
Allround Classic WRB750838981k,a,r
Allround Classic650828891k,a,r
Offensive Wood NCT990829593k,a,r
Defensive Wood1090729985k,a,r
Tube Defensive9006710075k,a,r
Defensive WRB9306310076k,a,r
Offensive Classic Carbon1250k,a,r
Allround Classic Carbon1050k,a,r

Tibhar

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Samsonov Stratus Carbon OFF+1900978699k,a,r
Triple Carbon1400978098k,a,r
Ronin CB17909690 96k,a,rnovinka2015
Xeon Sensitec OFF+990968593k,a,r
Samsonov Carbon1250968292k,a,r
Curious930959396k,a,rnovinka2013
Samsonov Carbon SGS1350958497k,a,r
Samsonov Powerwood OFF900949095k,a,r
Texo C71850949294k,a,r
White Sword1650949595k,a,rnovinka2013
Sigma Sensitec OFF1050938395k,a,r
Samsonov Force Pro1125938992k,a,r
Power 40780938391k,a,r
Ronin 611209294 94k,a,rnovinka2015
Furious930929693k,a,rnovinka2013
Nimbus VIP1000928895k,a,r
Combat750928794k,a,r
Nimbus OFF800909090k,a,r
Texo OFF1150899392k,a,r
Samsonov Techno Powercontact780898389k,a,r
Nimbus ALL+750889390k,a,r
Red Cypress1250879895k,a,rnovinka2013
IV S SGS750879287k,a,r
IV-S650868589k,a,r
Patrik Chilla OFF750868888k,a,r
Samsonov Alpha750868292k,a,r
Samsonov Alpha SGS840859390k,a,r
Samsonov Premium Contact800858586k,a,r
Icon Sensitec ALL+990839585k,a,r
Allround Classic650839087k,a,r
IV-L Light Contact725839088k,a,r
Texo ALL800819588k,a,r
IV-L650808588k,a,r
Balsa SGS850799585k,a,r
IV L SGS750759586k,a,r
Stratus Powerwood925
Black Carbon1050958093k,a,r
Black Gold780888491k,a,r
Black Silver780818889k,a,r
H-1-95550
H-3-93350

TSP

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
X Series OFF Carbon14801028498k,a,r
Flature OFF+12501018798k,a,r
Black Balsa 7,011501008796k,a,rnovinka2013
Balsa 8,5 Glassfiebre1000998098k,a,r
Black Balsa 6,01150988896k,a,rnovinka2013
Balsa 6,5 Glassfieber OFF1000927095k,a,r
Black Balsa 5,01150909490k,a,rnovinka2013
Balsa 5,5 Glassfieber ALL+1000897592k,a,r
Black Balsa 4,01150879689k,a,rnovinka2013
Balsa 4,5 Glassfieber ALL1000858085k,a,r
Balsa 3,5 Glassfieber DEF1000778585k,a,r
Black Balsa 3,01150719982k,a,rnovinka2013
Balsa 2,5 Glassfieber DEF1000688592k,a,r
Balsa Fitter 8.51100998098k,a,r
Balsa Fitter 6,51100927595k,a,r
Balsa Fitter 5,51100877890k,a,r
Balsa Fitter 4,51100848290k,a,r
Balsa Fitter 2,51100678781k,a,r
Reflex 50 Award820908693k,a,r
Reflex Fitter Carbon1100899195k,a,r
Reflex Combi Allround950879092k,a,r
Blaze OFF980
Blaze ALL+980
Blaze OFF+1150

Xiom

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Strato Hinoki Carbon OFF+15901038998
Vega Tour45009994100FL.STnovinka2015
Omega Tour32509991100FL.STnovinka2015
Omega PRO26509890100FL.STnovinka2015
Ignito OFF+1590968997
Omega Euro1950949492FL.STnovinka2015
Vega Pro3450949398FL.STnovinka2015
Fuga1025939195
Vega Europe2650929498FL.STnovinka2014
Stradivarius1590929199
Michelangelo1890919195
Aria1050909296
Amadeus1890899295
Zetro Quad1790958999
Magelan1590849593
Axelo Hinoki Carbon1590
Speed1590
Aigis750

Yasaka

NázevCenaRKTDržátkoPoznámka
Ma Lin Soft Carbon1250k,a,r
Balsa Wood1100878790k,a,r
Ma Lin Carbon1250k,a,r
Gatien Advance 3D990898390k,a,r
Gatien Extra840848488k,a,r
Gatien Extra 3D860878389k,a,r
Gatien Offensive820878089k,a,r
Sweeper840669888k,a,r
Ma Lin Extra OFF900k,a,r


Prodejna potřeb
pro stolní tenis
Moravské náměstí 13
Brno
658 17
Tel.: 776 734 129
E-mail: jan.pelikan@email.cz
Prodejní doba:
úterý od 13:00 do 18:00
středa od 13:00 do 18:00
čtvrtek od 13:00 do 18:00
Pelikán Jan - Prodej potřeb pro stolní tenis - ekatalog.czSportovní potřeby, vybavení - ekatalog.cz